info@twicz.cz info@twicz.cz

Spoření do stříbra

Úvodní stránka Spoření do stříbra

Přesto, že stříbro není tak drahé jako zlato, lze i do stříbra spořit a cílové slitky či cihly si postupně naspořit. V případě spoření si pak klienti obvykle vybírají gramáže od 250 do 1000 g.

Jak spořit do stříbra? 

Spoření do stříbra je velmi jednoduchý finanční produkt. Nejdřív si zvolíte cílovou od 150 do 500 tisíc. Poté si zvolíte gramáž do které budete spořit a nakonec měsíční úložku. Měsíčně můžete spořit již od 600 Kč, horní hranice měsíční úložky není omezená. Po dospoření jednotlivých slitků je slitek okamžitě váš. Nespoříte tak do žádných cenných papírů, ale rovnou do fyzického investičního stříbra. 

Můžu spořit do stříbra i rychleji než jsem plánoval? 

Spoření do stříbra je velmi flexibilní produkt. Pokud se tedy v průběhu spoření rozhodnete pro vyšší měsíční úložky, nebo jednorázové vklady, jednoduše si sami nastavíte ve svém účtu. Díky tomu naspoříte cílový slitek rychleji. 

Můžete také sledovat aktuální ceny stříbra a udělat mimořádný nákup měsíčních splátek - zaplatíte v době poklesu stříbra větší částku, což celkově zlevní cenu za unci na dospořeném slitku. Díky tomu naspoříte slitek za výrazně výhdnější ceny. 

Čím se řídí cena stříbra v momentě nákupu?

Stříbro na váš spořící účet nakupujeme v momentě, kdy dorazí vaše platba na účet. V tuto chvíli se stříbro fixuje za aktuální cenu stříbra na burze a tato částka  je ve stříbře připsána na váš spořící účet. Ke svému účtu a jeho stavu máte online přístup 24 hodin. 

Proč je spoření do stříbra tak výhodné?

Stříbro je spolehlivým uchovatelem vložených investic. Jeho hodnota v čase se nemění, naopak postupně roste. V případě stříbra lze navíc očekávat ještě vyšší nárůst hodnoty v čase než je tomu u zlata. Díky tomu je dlouhodobé spoření do stříbra velmi výhodným produktem. Navíc se jedná o spoření s nejmenším poplatkem za spořící účet a ochranu peněz před vlivem inflace. 

Jak začít spořit do stříbra? 

Máte zájem začít spořit do stříbra, nebo jen potřebujete produkt více představit? Stačí vyplnit kontaktní formulář v pravém horním rohu obrazovky a ozve se vám konzultant, který s vámi vše potřebné projde a odpoví na všechny vaše otázky.

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vše podrobně vysvětlíme a doplníme. Stačí vyplnit kontaktní formulář. 

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO STŘÍBRA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do stříbra, zlata nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do stříbra vhodná. Jak by mělo investiční stříbro vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO STŘÍBRA?

Investice do stříbra je skvělou příležitostí pro drobné investory. K investicím do stříbra nemusíte vynakládat desetitisíce a přesto své úspory spolehlivě zhodnotíte. Přesto, že stříbro není osvobozeno od DPH, je jeho potenciál veliký. S přihlédnutím k současné podhodnocené ceně stříbra, se za deset let můžete těšit na zajímavý zisk. Pokud uvažujete o investici do stříbra, není důležité zda jsou to slitky nebo mince. Obojí má stjnou hodnotu. Přesto, díky nízké ceně stříbra se vyplatí investovat do větších gramáží, čímž ještě lépe optimalizujete nákupní cenu za unci. 

Zjistit více