info@twicz.cz info@twicz.cz

Nakupujte investiční stříbro výhodně

Úvodní stránka Slitky a mince

Chci investovat do stříbra, co si mám zvolit? 

Výběr je dostatečný a záleží na tom, jak se na svoji investici díváte. Pokud spoříte sami pro sebe, tak se můžete rozhodnout podle vlastních preferencí. Důležité ale je, abyste se zamysleli nad tím, zda stříbro, které kupujete hodláte v krátké době prodávat, nebo má být vaší investicí v horizontu desítek let. Jde totiž o to, že dnes je investiční stříbro relativně levné, což za 20 let vůbec nemusí platit. Pokud tedy nakupujete investiční stříbro po 500 a 1000 g, může být za 20 let jeho cena jednou taková a z pohledu likvidity budete dělit velkou investici, což nemusí být výhodné. Naopak pokud zvažujete prodej investičního stříbra v krátkém horizontu, je větší gramáž výhodnější s ohledem na jeho nákupní cenu. 

Z čeho můžete vybírat? 

Stříbrné investiční slitky a cihly                                                      

Slitek Argor Heraeus 20 g

Slitek Argor Heraeus 1 oz

Slitek Argor Heraeus 50 g

Slitek Argor Heraeus 100 g

Slitek Argor Heraeus 250 g 

Slitek Argor Heraeus 500 g

Slitek Argor Heraeus 1 000 g

 

Stříbrné investiční mince 

Při výběru investičních mincí jde jen o osobní sympatie a vkus každého investora. V případě zpětného prodeje mince nehraje žádnou roli, z jaké země pochází, nebo jaký motiv nese. Její hodnota je dána pouze váhou a cenou za 1 oz. 

 

Investiční stříbrná mince 1,50EUR Philharmoniker 1 oz

 

Investiční stříbrná mince 5CAD Maple Leaf 1 oz

 

Investiční stříbrná mince 1AUD Australian Koala 1 oz

 

Investiční stříbrná mince 1USD US Eagle 1 oz

 

Investiční stříbrná mince 10Yuan China Panda 1 oz

 

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO STŘÍBRA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do stříbra, zlata nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do stříbra vhodná. Jak by mělo investiční stříbro vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO STŘÍBRA?

Investice do stříbra je skvělou příležitostí pro drobné investory. K investicím do stříbra nemusíte vynakládat desetitisíce a přesto své úspory spolehlivě zhodnotíte. Přesto, že stříbro není osvobozeno od DPH, je jeho potenciál veliký. S přihlédnutím k současné podhodnocené ceně stříbra, se za deset let můžete těšit na zajímavý zisk. Pokud uvažujete o investici do stříbra, není důležité zda jsou to slitky nebo mince. Obojí má stjnou hodnotu. Přesto, díky nízké ceně stříbra se vyplatí investovat do větších gramáží, čímž ještě lépe optimalizujete nákupní cenu za unci. 

Zjistit více